Izabrali smo najbolju FOTOGRAFIJU!

Autor: Tanja Cvijanović Stipić, 8. 5. 2017.

Izložba fotografija sa zadanom temom – knjiga i čitanje – te odabir najboljih fotografija bile su samo neke od aktivnosti u manifestaciji Noć knjige.

Povodom obilježavanja Dana hrvatske knjige, Svjetskog dana knjige i autorskih prava - manifestacije Noć knjige -  u ponedjeljak 24. travnja 2017. u školskoj knjižnici su učenici drugih, trećih, četvrtih, petih i šestih razreda u pratnji učiteljica: Eleonore, Jasenke, Suzane i učitelja Saše, slušali: pobjednike ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg Natjecanja u čitanju naglas, pjesme Malih čakavčića (Dorotea Francisković i Matej Budinić), ulomak iz romana A. Lindgren Pipi Duga Čarapa (čitale su Monika Kuljanić i Lucija Mršić), predavanje o prvim hrvatskim knjigama i pismima (Grazia Mužić, Tara Ristić i učiteljica Eleonora Šintić Russin  – sve s ciljem promicanja knjige i kulture čitanja.

Mnogobrojnim glasačima naše škole pridružili su se srednjoškolci s profesoricama Đurđicom Mršić, Zvjezdanom Horvat i Sunčanom Dundov. Ova spontana suradnja je bila zanimljiva i poticajna.

Pobjednik je...

Priloženi dokumenti: