preskoči na sadržaj

Osnovna škola Maria Martinolića Mali Lošinj

 > Nastava  > Natjecanja
NATJECANJA U ŠK. GOD. 2016./2017.
Ime i prezime     Školsko natjecanje       Županijsko natjecanje
LIKOVNA KULTURA
5.-8. r. sudjelovali na županijskom takmičenju
Antonela Herkvi 8.d  
Ana Stopar 8.c  
Aurora Stipanov 5.d  
Daniel Stipić 7.d  
Maria Kaštelan 7.d  
Mateo Brajković 7.d  
Mateo Stanić 6.b  
Nikolina Opačić 5.a  
Teo Grkinić 8.a  
Vinko Banković 5.d  
POVIJEST
8. razred
Alen Komadina 1. mjesto 2. mjesto
Nataša  Šolaja 2. mjesto  
     
HRVATSKI JEZIK 2.02.2017.
7. razred
Nikola Dlaka 1. mjesto - 59/80  
Lucija Mršić 1. mjesto - 59/80  
Duje Šalov 2. mjesto - 53/80  
Mateo Tomić 3. mjesto - 33/80  
8. razred
Alen Komadina 1. mjesto - 71/80  
Nela Derokov 2. mjesto - 69/80  
Petra Ivanišević 3. mjesto - 53/80  
Lucija Bonić 4. mjesto - 50/80  
Ana Mikić 5. mjesto - 48/80  
Lidrano     
Rahela Russin 6.r - Zuač  
Daniel Stipić 7.r - Ljubičica  
Leopolda Luana 7.r. - Večer  
Petra Ivanišević 7.r. - Sudbina  
  INFORMATIKA       27.01.2017.            
Nataša Šolaja-8.r 1. bodovi - 22 / 35 (7 od 197 uč. na školskom takmičenju u županiji) 10/13
Alen Komadina-8.r  2. bodovi - 17/ 35  
Sebastian Andrijčić-8.r 3. bodovi - 14 / 35  
Duje Šalov-7.r 3. bodovi - 14/ 35  
Daniel Stipić-7.r 3. bodovi - 14 / 35  
Lucija Mršić-7.r 4 / 11   
Leonardo Desanti-6.r 5 / 11   
Nikola Dlaka-7.r  / 11   
   / 11   
Sara Maljić-7.r  / 11   
Aleksandar Todorović-6.r  / 11   
 
  MATEMATIKA        27.01.2017.            
4. razred
Dario Marijanović 28/50 (49 od 332 uč. na školskom takmičenju u županiji) 24/36
Leona Banković 24/50  
Bruno Smirčić 22/50  
Barbora Čulmanova 4 /12  
Karla Saganić 5 / 12  
Lucija Hadžić 6 / 12  
Gea Stanić 7 / 12  
Duje Borić 8 / 12  
Frane Rogić 9 / 12  
Tian Vlašić 10 / 12  
Dunja Kleva 11 / 12  
Petar Gajić 12 / 12  
5. razred
Nika Maros  1. bodovi - 36/50 (5 od 216 uč. na školskom takmičenju u županiji) 8/23
Vito Andrič Tušup 2. bodovi -  18/50  
Manuel Cavedoni 3. bodovi -  9/50  
Barbara Jurčević 4/5  
Ivan Perić 5/5  
6. razred
Leonardo Desanti 1. bodovi 29 / 50 (15 od 195 uč. na školskom takmičenju u županiji) 8/16
Predrag Šantić 2. bodovi 28 / 50 (18 od 195 uč. na školskom takmičenju u županiji) 12/16
Roko Kaštelan 3. bodovi 22 / 50  
Vinko Okmažić 4 / 5  
Aleksandar Todorović 5 / 5  
7. razred
Lucija Mršić 1. bodovi 42 / 50 (2 od 129 uč. na školskom takmičenju u županiji) 15/21
Daniel Stipić 2. bodovi 39 / 50 (3 od 129 uč. na školskom takmičenju u županiji) 4/21
Domagoj Klarić 3. bodovi 16 / 50  
Duje Šalov 4 / 5  
Nikola Dlaka 5 / 5  
8. razred
Alen Komadina 1. bodovi 16 / 50 (22 od 100 uč. na školskom takmičenju u županiji) 13/15
Nataša Šolaja 2. bodovi 6 / 50  
Ana Mikić 3. bodovi 3 / 50  
Sebastian Andrijčić 4 / 5  
Paola Cesarić 5 / 5  
ŠAH       
Ime i prezime Županijsko natjecanje
Frane Devčić

Ekipno natjecanje

2. mjesto

Josip Mikić
Daniel Stipić

 

 

 


Genius Logicus - Andrijana Fabijančić
Ime i prezime Nacionalni plasman Međunarodni plasman
KATEGORIJA 03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLSCI
Nikolina Stupčić 11 153
Luka Maros 12 175
Teo Abazović 14 188
Petar Sklepić 28 454
Matej Plevnik 29 471
Marigon Krasnić 39 543
Maja-Marija Alavanja 48 791
Karlo Francisković 49 852
KATEGORIJA 04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLSCI
Fran Saganić 21 466
Dino Đerić Baričević 30 649

 


Tehnička kultura - Tihomir Crnac
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
5. razred
Paola Cesarić 1 / 12 22 / 39
Ana Mikić 2 / 12  
Sebastijan Andrijčić 3 / 12  
Stefano Paladin 4 / 12  
Valentina Fuzul 5 / 12  
Tin Perković 6 / 12  
Lora Štavlić 7 / 12  
Antonela Herkvi 8 / 12  
Nataša Šolaja 9 / 12  
Ajla Hysenaj 10 / 12  
Vedrana Milinković 11 / 12  
Adrian Ivan Glavan 12 / 12  
6. razred
Marija Gazilj 1 /18 10 / 33
Nikolina Karčić 2 /18  
Hannah G. Vlaisavljević 3 /18  
Carlos Poljak 4 /18  
Nika Devčić 5 /18  
Antonio Matić 6 /18  
Martina Brajković 7 /18  
Patrik Nemet 8 /18  
Serena Stašić 9 /18  
Ana Jurčević 10 /18  
Mihovil Šimun Pezelj 11 /18  
Ena Qvarnstrom 12 /18  
Mattea Terpich 13 /18  
Petra Petak 14 /18  
Dino Okić 15 /18  
FIlip Vlakančić 16 /18  
Dino Đerić Beričević 17 /18  
Adrian Horvat 18 /18  

 


Sigurnost u prometu - Tihomir Crnac
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
Teo Grkinić 1 / 9  
Nataša Šolaja 2 / 9  
Sebastijan Andrijančić 3 / 9  
Paola Cesarić 4 / 9  
Monika Curi 5 / 9  
Lucija Bonić 6 / 9  
Chiara Kalanj 7 / 9  
Ajla Hysenaj 8 / 9  
Valentina Fuzul 9 / 9  

 


Povijest - Marijela Nedić
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
Iva Turkalj 1 / 3  
Josip Bolješić 2 / 3  
Carla Qvarnstrom 3 / 3  

 


Zemljopis
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
7. razred
Erik Buza 1 / 2  
Dominik Perišić 2 / 2  
6. razred
Nikolina Karčić 1 / 4  
Nika Devčić 2 / 4  
Filip Domazet 3 / 4  
William Perkić 4 / 4  

 


Eko kviz "Lijepa naša" - Martina Kalac i Ana Muškardin
Ime i prezime Državno natjecanje
Alena Giovanna Brunelli, 5. razred

Pohvala za najbolju prezentaciju

Od ukupno 38 škola,

osvojili smo 10. mjesto

Petra Petak, 6. razred
Mia Marija Šalov, 7. razred
Sara Vojniković, 8. razred

 


Informatika - Vlasta Pavičić
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
Luka Maros 1 / 8 2 / 38
Matej Plevnik 2 / 8 3 / 38
Marko Vodanović 3 / 8 6 / 38
Sara Henč 4 / 8 11 / 38
Petar Sklepić 4 / 8 16 / 38
Fran Saganić 5 / 8  
Nika Devčić 6 / 8  
Vilim Jureković 7 / 8  
Filip Domazet 8 / 8  

 


Vjeronaučna olimpijada - Marko Karčić
Ime i prezime Županijsko natjecanje
Josip Bolješić

Ekipno natjecanje

4 / 9

Ema Batistić
Carla Qvarnstrom
Romana Murljačić

 


Debata
Ime i prezime Županijsko natjecanje Državno natjecanje
Antonia Manzzoni

Ekipno natjecanje

1. mjesto

 
Arlinda Krasnić
Emina Buljubašić

 


Natjecanje u čitanju na glas - Tatjana Pavoković - Komadina
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
3. - 5. razred
Lucija Mršić 1 / 8  
Dorotea Francisković 2 / 8  
Teha Bani 3 / 8  
Vanesa Muskardin 4 / 8  
Tasha Zarnik 5 / 8  
Daniel Stipić 6 / 8  
Valentina Fuzul 7 / 8  
Lucija Bonić 8 / 8  
6. - 8. razred
Carla Qvarnstrom 1 / 10  
Sara Henč 2 / 10  
Kristina Zorić 2 / 10  
Veronika Vukušić 3 / 10  
Stina Jurkota Rebrović 4 / 10  
Ana Jurčević 5 / 10  
Petra Muškardin 6 / 10  
Nera Dakić Barichevich 7 / 10  
Nika Devčić 8 / 10  
Marija Gazilj 9 / 10  
William Perkić 10 / 10  

 


Šah
Ime i prezime Županijsko natjecanje
Šime Budinić

Ekipno natjecanje

12. mjesto

Alen Komadina
Josip Mikić
Frane Devčić

 


Atletika - Zvjezdana Podunavec
Ime i prezime Disciplina Pojedinačni plasman Ekipni plasman
Djevojke
Leona Mišljenović 100 m 18. mjesto




12. mjesto




 
Serena Stašić 100 m 13. mjesto
Valeria Pervan 300 m 16. mjesto
Irina Jovanović 300 m 21. mjesto
Nikolina Stupčić 600 m 8. mjesto
Sara Blagojević 600 m 20. mjesto
Aida Hysenaj kugla 24. mjesto
Rene Buljat kugla 25. mjesto
Hannah G. Vlaisavljević vis 22. mjesto
Emma Opačak vis 23. mjesto
Leonora Shala dalj 13. mjesto
Marija Gazilj dalj 16. mjesto
Dečki
Sebastian Cioc 100 m 4. mjesto




9. mjesto





 
Kevin Kalanj 100 m 16. mjesto
Miroslav Gorupić 300 m 20. mjesto
Matej Matković 300 m 24. mjesto
Vitorio Antoninić 1000 m  
Karlo Vidović 1000 m 21. mjesto
Petar Vukajlović 4x100 m 9. mjesto
David Jerković kugla 22. mjesto
Antonio Matić kugla 23. mjesto
Luka Erlić vis 17. mjesto
Endrit Maloku vis 22. mjesto
Erik Buza dalj 11. mjesto
Karlo Francišković dalj 15. mjesto

 


Prva pomoć - Sanela Božić
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
Bezimeni
Leila Mujačić
1. mjesto
7. mjesto
Emma Maljić
Ana Marija Šepl
Nika Devčić
Petra Pejić
Hijene
Veronika Vukušić
 
 
Ida Perković
Maja Ivanić
Hana Tomich
Marija Gazilj
Dr. Seniori
Petar Viljevac


 



 
Vittorio Antoninić
Petra Petak
Matej Francišković
Tara Jagnjić
Iguane
Lorena Vidović    
Martina Brajković
Carlos Poljak
Ana Jurčević
Hannah G. Vlaisavljević

 


Hrvatski jezik - Eleonora Šintić Russin
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
7. razred
Mia Šalov 1 / 5 28. mjesto
Ira Lehocki 2 / 5  
Anđela Rukavina 3 / 5  
Irina Jovanović 4 / 5  
Rea Russin 5 / 5  
8. razred
Romana Murljačić 1 / 6  
Petar Lozančić 2 / 6  
Ervin Šeperović 3 / 6  
Paoline Matas 4 / 6  
Luka Maros 5 / 6  
Carla Qvarnstrom 6 / 6  

 


Matematika - učitelji razredne nastave i Kristinka Štajduhar
Ime i prezime Školsko natjecanje Županijsko natjecanje
4. razred
Daniel Stipić 1 / 12 6 / 28
Lucija Mršić 2 / 12 4 / 28
Nikola Dlaka 3 / 12  
Lucija Jambrošić 4 / 12  
Paula Štajduhar 5 / 12  
Dorotea Francisković 6 / 12  
Jana Knor 7 / 12  
Diego Stopar 8 / 12  
Duje Šalov 9 / 12  
David Plevnik 10 / 12  
Matej Budinić 11 / 12  
Domagoj Klarić 12 / 12  
5. razred
Ana Mikić 1/ 2 12 / 23
Nataša Šolaja 2 / 2  
6. razred
Fran Saganić 1 / 2 8 / 25
Filip Domazet 2 / 2 21 / 25
7. razred
Anđela Rukavina 1 / 4  
Ira Lehocki 2 / 4  
Irina Jovanović 3 / 4  
Nikolina Stupičić 4 / 4  
8. razred
Luka Maros 1 / 1 18 / 21

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Zahvala

Svi učenici i djelatnici škole posebno se u 2014. godini zahvaljuju za donaciju ili poseban doprinos školi:

Primorsko - goranska županija

Grad Mali Lošinj

Croatia osiguranje

Jadranka d.d.

"Radnik" Križevci

GP Krk

HRT Zagreb

Erste banka - poslovnica Mali Lošinj

Budinić Ivan

Mikuličić Tanja

dr. Mikuličić Dionizije

Jokić Branko

Nikolić Ljubica

Lječilište Vei Lošinj

Dom za starije i nemoćne osobe Marko A. Stuparić

Starčević Alen

Taxi "Neno"

Lošinjski muzej

Gradska knjižnica Mali Lošinj

Javna vatrogasna postrojba

Poštanski ured u Malom Lošinju

Jure Krstanović

Miomirisni vrt

Plavi svijet

Centar Idem i ja

Andrea Trumanova

Tamara Karleuša

Caritas

Građani Lošinja - Akcija Advent

Udruga Mali Greben

Jurčević Damjan

CMS za škole logo
Osnovna škola Maria Martinolića Mali Lošinj / Omladinska 11, HR-51550 Mali Lošinj / os-mmartinolica.skole.hr / ured@os-mmartinolica.skole.hr
preskoči na navigaciju