Održano 3. natjecanje u čitanju naglas

U četvrtak, 22. listopada 2015. u školskoj knjižnici je održano Natjecanje u čitanju naglas.

U nastavku pogledajte rezultate, a slike sa natjecanja možete pronaći ovdje.

Rezultati Natjecanja u čitanj naglas na školskoj, gradskoj razini u mlađoj kategoriji:

1. mjesto osvojila je Barbara Jurčević, čitala je priču Najbolje prijateljice iz romana Dnevnik Pauline P. Sanje Polak,

2. mjesto osvojila je Rahela Russin, čitala je priču Brzo čitanje iz romana Pobuna Pauline P. Sanje Polak,

3. mjesto osvojila je Lara Rerečić , čitala je priču Plave pletenice kao ledenice Tita Bilopavlovića.

U mlađoj kategoriji natjecali su se:  Lena Kunda (4. r.),  Lara Rerečić (4. r.), Barbara Jurčević (4. r.), Rahela Russin (5. r.),  Petar Pavličić (5. r.) i Romina Vojnić Tunić (5. r.).

Rezultati Natjecanja u čitanju naglas na školskoj, gradskoj razini u starijoj kategoriji:

1. mjesto osvojila je Nela  Derokov, čitala je ulomak Kad bi zaplesala iz romana Oproštajno pismo Mire Gavrana,

2. mjesto osvojila je Vanesa Muskardin, čitala je priču Nekoć davno iz romana Što cure govore? Što dečki govore? Sanje Pilić,

3. mjesto dijele, s istim brojem bodova, Lucija Mršić, Alen Komadina i Brigita Sorić.

U starijoj kategoriji natjecali su se: Lucija Mršić (6. r.), Vanesa Muskardin (6. r.), Alen Komadina (7. r.), Nela Derokov (7. r.), Sara Henč (8. r.) i Brigita Sorić (8. r.).

Čestitamo svim natjecateljicama i natjecateljima na uspjehu i uloženom trudu!

Članice Prosudbene komisije: gospođa Margita Nikolić, gospođa Gemma Banić i prošlogodišnja pobjednica Kristina Zorić - nisu imale nimalo lak posao. Dok je Komisija zbrajala bodove i usaglašavala ocjene, učenici Glazbenih odjela u mentorstvu učiteljica A. Kunda, G. Šegota i M. Nikolić su održali koncert za natjecatelje i posjetitelje.

Hvala svim roditeljima, posjetiteljima i djelatnicama Škole  što su bili s nama i podržali natjecatelje!

Organizator Nacionalnog natjecanja u čitanju naglas je Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac iz Siska i Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež Hrvatskog knjižničarskog društva.

objavio: Ivan Sesar   datum: 9. 11. 2015.

« Travanj 2024 »