Rezultati Natjecanja u čitanju naglas

Natjecanje u čitanju naglas za učenike trećih, četvrtih i petih razreda bilo je 21. listopada 2014.

Natjecali su se : Barbara Jurčević, Anja Kedves, Lena Kunda, Nika Maros, Mihovil Matić, Viktorija Polak, Lara Rerečić, Vinko Banković, Ardian Abdija, Dea Domazet, Daniel Stipić, Lucija Mršić i Marijan Matković.

U prosudbenoj komisiji su bile gospođa Gemma Banić, Margita Nikolić i Carla Quarnstrom i posao im nije bio nimalo lagan. Dok je komisija zbrajala bodove i usaglašavala ocjene, učenici (Grazia Mužić, Josip Sorić i Filip Fučić) i učiteljice (Mirjana Nikolić, Gordana Šegota i Antonela Kunda) iz glazbenih odjela su pripremili koncert za natjecatelje i posjetitelje.

Najuspješniji u Natjecanju u prvoj kategoriji su:

Lucija Mršić - osvojila je 1. mjesto. Čitala je ulomak iz romana Morski dnevnik Pauline P. Sanje Polak.

Daniel Stipić je osvojio 2. mjesto, a čitao je priču Frizerski salon Zvonimira Baloga.

3. mjesto zauzela je Nika Maros, čitala je priču Uf, taj telefon Sanje Polak.

Natjecanje u čitanju naglas za učenike šestih, sedmih i osmih razreda bilo je 22. listopada 2014.

Natjecale su se: Ajla Hysenaj, Lucija Bonić, Valentina Fuzul, Nataša Šolaja, Nika Devčić, Sara Henč, Iva Lekić, Rea Russin i Kristina Zorić.

U prosudbenoj komisiji su, ovoj grupi natjecateljica, bile gospođa Gemma Banić, Margita Nikolić i Mara Stojanović. Tijekom komisijskog odlučivanja učenici (Elena Picinić, Antonio Matić, Dino Đerić Baričević, Nika Devčić i Niko Gršković) i učiteljice (Mirjana Nikolić, Gordana Šegota i Antonela Kunda) iz glazbenih odjela su pripremili koncert za natjecatelje i posjetitelje.

Najuspješnije su bile u drugoj kategoriji Natjecanja:

Kristina Zorić - zauzela je 1. mjesto. Čitala je ulomak iz romana Vidimo se na fejsu!  Sanje Pilić.

Nika Devčić je osvojila 2. mjesto, čitala je dio priče Za kim suđe zvoni Ephraima Kishona.

3. mjesto zauzela je Sara Henč, čitala je ulomak iz romana Haj, ja sam online Melite Rundek.

Iskreno zahvaljujemo svima na sudjelovanju i čestitamo pobjednicima!

Hvala svim roditeljima i djelatnicima Škole što su bili s nama!

objavio: Tatjana Pavoković-Komadina   datum: 25. 11. 2014.

« Ožujak 2024 »