Obavijest o upisu djece u 1. razred

UPISI U 1. RAZRED

Obavještavamo roditelje/skrbnike da će se upis djece u 1. razred Osnovne škole za školsku godinu 2020./2021., za matičnu školu u Malom Lošinju, te Područne škole Nerezine, Veli Lošinj, Susak, Unije i Ilovik odvijati od 23.06. do 26.06.2020. godine.

Za Područne škole Nerezine, Susak, Ilovik upisi će se obaviti pri Područnim školama.

Za upis djeteta u 1. razred roditelji/skrbnici su dužni popuniti Upisnicu te Zahtjev za pohađanje nastave izbornog/ih predmeta (Obrasci su u prilogu).

Molimo roditelje/skrbnike da, pored ostalih traženih podataka, na Upisnici u donjem dijelu u rubrici „Posebni podaci prema zahtjevu Škole“, obavezno upišu email adrese oba roditelja (oca i majke) ili skrbnika.

U skladu s Nastavnim planom za osnovnu školu („NN“ broj 66/19) od prvoga razreda učenici se mogu uključiti u dva izborna predmeta i to Informatiku i Vjeronauk. Roditelji/skrbnici imaju pravo uključiti svoje dijete u jedan ili oba izborna predmeta jer broj izbornih predmeta nije ograničen.

Za uključivanje djeteta u nastavu izbornog/ih predmeta potrebno je popuniti Zahtjev za pohađanje nastave izbornog predmeta koji je u prilogu (za svaki izborni predmet popunjava se zaseban Obrazac).

Molimo roditelje/skrbnike da popunjene obrasce: Upisnicu te Zahtjev za pohađanje nastave izbornog/ih predmeta ubace u poštanski sandučić koji je postavljen pred glavnim ulazom u Školu.

Obavijest za roditelje/skrbnike koji su se izjasnili za uključivanje djeteta u program cjelodnevnog odgojno-obrazovnog rada

U prilogu dostavljamo primjerak Ugovora o korištenju programa cjelodnevnog odgojno-obrazovnog rada za dijete, koje će biti uključeno u program COOR-a počevši od školske godine 2020./2021. do školske godine 2023./2024. odnosno do završetka četvrtog razreda.

Molimo roditelje/skrbnike da popune i potpišu dva primjerka Ugovora te da oba potpisana primjerka  dostave Školi zajedno s ostalom dokumentacijom za upis (Upisnicom i Zahtjevom/ima za pohađanje nastave izbornog predmeta).

Jedan primjerak potpisanog Ugovora roditeljima će biti vraćen na početku nove školske godine nakon što iste potpiše ravnateljica Škole.

Priloženi dokumenti:
Upisnica_u_OS.pdf (567.49 KB)
ZAHTJEV_ZA_POHA_ANJE_NASTAVE_IZBORNOG_PREDMETA.pdf (144.30 KB)
UGOVOR-COOR.pdf (547.79 KB)

objavio: Dejan Nekić   datum: 18. 6. 2020.

« Travanj 2024 »