Zdravlje i tehnologija

Cilj je iz graditi pozitivno stajalište prema usvajanju navike očuvanja zdravlja i o tehnologiji, te razvijati pozitivan stav prema zdravlju i upotrebi tehnologije u medicini.

Osnovna škola Maria Martinolića sudjeluje u projektu "Shema školskog voća", a cilj projekta je promovirati zdrave prehrambene navike.

O čemu je zapravo riječ? Riječ je o tome da će učenici od 1. do 4. razreda najmanje jednom tjedno dobivati besplatno voće (jabuke, kruške, šljive i sl.). Sudjelujemo u ovom projektu iz razloga što brinemo o našoj djeci te pokušavamo spriječiti pretilost kod djece.

Radionica na temu zdravlja

U sklopu projekta "Zdravlje i tehnologija" učenici prvih razreda sudjelovali su u radionicama na temu zdravlja

12.3.2014.godine prvašiće je posjetila dr. Andrea Čulmanova inače majka učenice 1. a razreda.Ona je govorila o zdravoj prehrani, te pokazala sastav svoje liječničke torbe. Učenici su sudjelovali pitanjima u razgovoru s doktoricom.

14.3.2014. godine prve razrede je obišla i zubarica dr. Tamara Karleuša. Ona je odradila radionice na temu "Kako prati zube" te obišla 1. a, 1. b i 1. c razred. Učenici su prali zubiće, pregledavali ih te se igrali pacijenta i zubara. Kući su ponijeli zubne četkice i veliko znanje kako se njima služiti.

Učiteljice Rafaela Kuljanić, Gordana Novak-Utmar i učitelj Saša Ivanišević

Galerija gotorafija uz projekt Zdravlje i tehnologija

Popis postojećih albuma:

Naziv albuma