preskoči na sadržaj
Djelatnici
RAVNATELJICA

Franko Olivela

diplomirani učitelj s pojačanom GK

 
TAJNICA

Nikoleta Ivančić Kučić

diplomirani pravnik

 
PEDAGOG

Žeželj Ivan

diplomirani pedagog - profesor

Daniela Kalac Desanti (na zamjeni)

diplomirani profesor geografije i pedagogije

 
PSIHOLOGINJA

Fabijanić Andrijana

diplomirani psiholog - profesor

 
DEFEKTOLOGINJA

Živković Ljiljana

profesor socijalni pedagog

 
KNJIŽNIČARKA

Pavoković-Komadina Tatjana

profesor hrvatskog jezika i diplomirani bibliotekar

 
RAČUNOVOĐA

Nosil Davor

ekonomist

 
RAČUNOVODSTVENI REFERENT

Rosemari Grce

ekonomist SSS

 
 

UČITELJI

RAZREDNA NASTAVA U MATIČNOJ ŠKOLI

Lorena Barić

diplomirani učitelj (1.a)

Božica Matovina Domazet

nastavnik razredne nastave (4.a)

Kristina Gršković

diplomirani učitelj

Marijana Dragoslavić

diplomirani učitelj (2.c)

cjelodnovni o.o.r.

Ksenija Rogić

diplomirani učitelj (3.b)

Jasenka Kojadin

diplomirani učitelj s pojačanim EJ (1.c)

cjelodnovni o.o.r.

Rafaela Kuljanić

diplomirani učitelj (3.c)

cjelodnovni o.o.r.

Sanja Lacmanović Blagojević

diplomirani učitelj s pojačanom INF (1.b)

Barbara Milošić Henč

diplomirani učitelj (4.d)

Kristina Mitrović

diplomirana učiteljica (2.b)

Jelena Nadj Spasojević

magistra primarnog obrazovanja (2.c)

cjelodnovni o.o.r.

Dejan Nekić

diplomirani učitelj s pojačanom POV (4.b)

Margita Nikolić

nastavnik razredne nastave (4.c)

cjelodnovni o.o.r.

Gordana Novak Utmar

nastavnik razredne nastave (3.a)

Josipa Škapul

diplomirani učitelj (2.a)

Željana Ivanišević

magistra primarnog obrazovanja (4.c)

cjelodnovni o.o.r.

Suzana Slavica

magistra primarnog obrazovanja (3.c)

cjelodnovni o.o.r.

Monika Benko

magistra primarnog obrazovanja s pojačanim EJ (1.c)

cjelodnovni o.o.r.

RAZREDNA NASTAVA U PODRUČNIM ŠKOLAMA

Ana Buljeta

diplomirani učitelj u Velom Lošinju (4.r.)

Petra Jureković Dragoslavić

diplomirani učitelj s pojačanim TZK u Velom Lošinju (1.r.)

Saša Ivanišević

nastavnik razredne nastave u Velom Lošinju (2./3. r.)

Zinaida Mustafić

diplomirani učitelj s pojačanim HJ na Iloviku (2., 3., 5., 7. r.)

Mohorić Ivanka

nastavnik razredne nastave na Unijama (5./8. r.)

Kristina Maričević Crljenko

diplomirani učitelj u Nerezinama (1.r.)

Ukalović Vesna

diplomirani učitelj s pojačanim GK u Nerezinama (2./4. r)

Bušić Ribarić Barbara

nastavnik razredne nastave na Susku (1./6./8. r.)

HRVATSKI JEZIK

Karčić Pozerina Barbara

profesor hrvatskog jezika i književnosti

Lukša Nataša

profesor hrvatskog jezika i književnosti

Šintić Russin Eleonora

profesor hrvatskog jezika i književnosti

 Bojić Vitković Nataša

magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti

ENGLESKI JEZIK

Bani Isabel

profesor engleskog i talijanskog jezika

Franov Ružica

profesor engleskog i francuskog jezika

Kostić Tatjana

profesor engleskog i talijanskog jezika

Trajkov Dejana

profesor engleskog jezika i sociologije 

Marta Saganić

diplomirana učiteljica s pojačanim EJ 

 
MATEMATIKA

Muškardin Ana

profesor matematike i informatike

Sprečić Jasmina

nastavnik matematike i fizike

Vojniković Biljana

profesor matematike i informatike

 

 

FIZIKA

Jurčević Marinko

profesor fizike i tehničke kulture 

 
POVIJEST

Jerolimić Giovanna

magistar/magistra edukacije talijanskog jezika i magistar/magistra povijesti

Bojić Kesar Nađa

magistar/magistra hrvatskog jezika i književnosti

GEOGRAFIJA

Blažičević Elizabeta

profesor geografije

Kalac Desanti Daniela

profesor geografije i pedagogije 

PRIRODA / BIOLOGIJA

Kalac Martina

diplomirani učitelj 

Bojić Vitković Nataša

magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti

KEMIJA

Šolaja Sonja

diplomirani inženjer tehnologije

 
TEHNIČKA KULTURA

Stupnik Dean

profesor proizvodno-tehničkog obrazovanja

 

LIKOVNA KULTURA

Nemet Ružica

diplomirani akademski slikar 

 
GLAZBENA KULTURA

Božić Puškarić Sanela

diplomirani učitelj s pojačanom GK

 

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Rogić Žarko

profesor tjelesne kulture

Podunavac Zvjezdana

magistra kineziologije

Bojić Kesar Nađa

magistar/magistra hrvatskog jezika i književnosti (NA ZAMJENI)

Bojić Vitković Nataša

magistar/magistra hrvatskog jezika i književnosti (NA ZAMJENI)

VJERONAUK

 

Filipas Ljiljana

diplomirani teolog 

Karčić Marko

diplomirani teolog 

Mikić Katarina

diplomirani teolog

Zrnić Dragan

diplomirani teolog 

Španjić Silvio

magistar teologije

INFORMATIKA

Lotina Zoran

magistar edukacije informatike

REHABILITATORICE

Kamalić Jelena

magistra edukacijske rehabilitacije

Mičić Anita

magistra edukacijske rehabilitacije

GLAZBENI ODJEL

Kunda Antonela

instrumentalist - klavirist

Nikolić Mirjana

instrumentalist - klavirist

Šegota Gordana

učitelj harmonike

Nikolić Marta

glazbeni flautist

 

TEHNIČKO OSOBLJE

DOMARI

Radišić Milorad

Štajduhar Zlatko

KUHARI I KUHARICE

Jovanić Vinka

SPREMAČICE

Baričević Natalija

Božić Ana

Gordana Lončar

Konjarević Marica

Kovač Marina

Sikra Lidija

Tatjana Komadina

Zorić Marina

Subotić Kata

Ukalović Vanessa-Violeta

Stopar Kristina

 

 

 

 

Tražilica



Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Zahvala

Svi učenici i djelatnici škole posebno se zahvaljuju za donaciju ili poseban doprinos školi:

Primorsko - goranska županija

Grad Mali Lošinj

Croatia osiguranje

Jadranka d.d.

"Radnik" Križevci

GP Krk

HRT Zagreb

Erste banka - poslovnica Mali Lošinj

Budinić Ivan

Mikuličić Tanja

dr. Mikuličić Dionizije

Jokić Branko

Nikolić Ljubica

Lječilište Vei Lošinj

Dom za starije i nemoćne osobe Marko A. Stuparić

Starčević Alen

Taxi "Neno"

Lošinjski muzej

Gradska knjižnica Mali Lošinj

Javna vatrogasna postrojba

Poštanski ured u Malom Lošinju

Jure Krstanović

Miomirisni vrt

Plavi svijet

Centar Idem i ja

Andrea Čulmanova

Tamara Karleuša

Caritas

Građani Lošinja - Akcija Advent

Udruga Mali Greben

Jurčević Damjan





preskoči na navigaciju