Obavijest o upisu u 1. razred

Obavještavamo roditelje/skrbnike da će se upis djece u 1. razred Osnovne škole za školsku godinu 2021./2022., za matičnu školu u Malom Lošinju, te Područne škole Nerezine, Veli Lošinj, Susak, Unije i Ilovik odvijati od 07.06. do 11.06.2021. godine.

Za Područne škole Nerezine, Susak, Ilovik upisi će se obavljati pri Područnim školama.

Za upis djeteta u 1. razred roditelji/skrbnici su dužni popuniti Upisnicu (Obrazac je u prilogu).
Molimo roditelje/skrbnike da, pored ostalih traženih podataka, na Upisnici u donjem dijelu u rubrici „Posebni podaci prema zahtjevu Škole“, obavezno upišu email adrese oba roditelja (oca i majke) ili skrbnika.

Roditelji koji žele da njihovo dijete pohađa nastavu izbornog/ih predmeta (informatika i/ili vjeronauk), dužni su popuniti i Zahtjev za pohađanje nastave izbornog predmeta (Obrazac u prilogu).

U skladu s Nastavnim planom za osnovnu školu („NN“ broj 66/19) od prvoga razreda učenici se mogu uključiti u dva izborna predmeta i to Informatiku i Vjeronauk. Roditelji/skrbnici imaju pravo uključiti svoje dijete u jedan ili oba izborna predmeta jer broj izbornih predmeta nije ograničen.
Za svaki izborni predmet popunjava se zaseban Obrazac.

Molimo roditelje/skrbnike da popunjene obrasce: Upisnicu te Zahtjev za pohađanje nastave izbornog/ih predmeta ubace u poštanski sandučić koji je postavljen pred glavnim ulazom u Školu.

Obavijest za roditelje/skrbnike koji su se izjasnili za uključivanje djeteta u program cjelodnevnog odgojno-obrazovnog rada

U prilogu dostavljamo Ugovor o korištenju programa cjelodnevnog odgojno-obrazovnog rada za dijete, koje će biti uključeno u program COOR-a počevši od školske godine 2021./2022. do školske godine 2024./2025. odnosno do završetka četvrtog razreda.

Molimo roditelje/skrbnike da popune i potpišu dva primjerka Ugovora te da oba potpisana primjerka  dostave Školi zajedno s ostalom dokumentacijom za upis (Upisnicom i Zahtjevom/ima za pohađanje nastave izbornog predmeta).

Jedan primjerak potpisanog Ugovora roditeljima će biti vraćen na početku nove školske godine nakon što iste potpiše ravnateljica Škole.

Ukoliko imate bilo kakvih poteškoća ili pitanja u svezi gore navedenog, kontaktirajte Školu na tel. 233-317 (psihologinja Andrijana Fabijanić).

Priloženi dokumenti:
Upisnica_u_OS.pdf (257.51 KB)
Ugovor_-_COOR_1.R.pdf (90.71 KB)
Zahtjev_-_izborni_predmeti.pdf (107.33 KB)

objavio: Administrator   datum: 7. 6. 2021.