preskoči na sadržaj

Osnovna škola Maria Martinolića Mali Lošinj

 

NIŽI RAZREDI

Dramska 

Anita Heđeš

srijeda, 5. sat

Mali vrtlari

Kristina Maričević Crljenko

srijeda, 5. sat

Mali informatičari

Blagojević Lacmanović Sanja

srijeda, 5. sat

Mali zbor

Gordana Utmar Novak

srijeda, 5. sat

Ručni rad

Božica Matovina Domazet

srijeda, 5. sat

Mali cvjećari

Margita Nikolić

srijeda, 5. sat

Prostorno modeliranje

Barić Lorena

srijeda, 5. sat

Sportska sekcija

Ksenija Rogić, Stevan Đurić i Vesna Ukalović

srijeda, 5. sat

Ritmika

Mustafić Zinaida, Ana Buljeta

petak, 3. sat

Domaćintvo

Kristina Gršković

srijeda, 5. sat

Recitatorska

Barbara Miloš Henč, Saša Ivanišević

srijeda, 5. sat

Crveni Križ

Slavica Suzana

srijedom, 5. sat

Likovna grupa

Jesenka Kojadin

srijedom, 5. sat

Bon Ton

Željana Ivanišević

srijedom, 5. sat

Malo biblijsko kazalište

Zrnić Dragan

srijedom, 6. sat

VIŠI RAZREDI

Mali čakavci

Barbara Karičić Pozerina

petak, 6. sat

Novinarska sekcija,Šk. list

Eleonora Šintić Russin

Šk. list- četvrtak 17:00 - 17:45

Novinarska-četvrtkom, 17:50 - 18:35

Eko sekcija

Martina Kalac 

srijedom, 6 sat

Mali modelari, Mozaik

Ružica Nemet

Mali modelari-četvrtak 6 i 7 sat

Mozaik-srijeda 6 i 7 sat

Dramska sekcija, Literarna

Lukša Nataša

Dramska-četvrtak, 17:00 - 17:45

Literarna-četvrtak, 18:00 - 18:45

Muzička baština otoka Lošinja

Sanela Božić

Web, Mali statističari 

Tanja Cvijanović Stipić

Web-četvrtak, 7. sat

Mali statističari-četvrtak 14:50 - 15:35 

Recitatorska

Nađa Bojić Kesar

petak, 16:00-16:45 

Keramička sekcija

Franov Ružica

Klub čitatelja

Tatjana Pavoković-Komadina

srijeda, 7. sat

Mali misionari, U potrazi za sakralnom baštinom,Tragovima m. Antuna Majheniča

Marko Karčić

U potrazi...-srijeda 17:50-18:35

Mali misionari-petak, 17:00 - 17:45 

Tragovima...-petak 17:50- 18:35

Outward Bound

Alenka Kovačević

Strani dopisničari

Marta Saganić

ponedjeljak, 7 sat

Biblijska grupa, Vjeronaučna olimpijada

Branka Plenča

Četvrtak 17:00-17-45

Mali statističari 

Tanja Cvijanović Stipić

srijeda, 14:50 - 15:35 h

Maslinari 

Kalac Desanti Daniela

ponedjeljak 7. sat

Atletika, Aerobik

Zvjezdana Podunavac

utorak 7 sat

četvrtak 7.sat

Program za osposobljavanje za upraavljanje biciklom

Dean Stupnik

po dogovoru

Mali anđeli, Radionica Sv. Josipa

Ljilana Filipas

srijeda, 14:50 - 15:35 h

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Zahvala

Svi učenici i djelatnici škole posebno se u 2014. godini zahvaljuju za donaciju ili poseban doprinos školi:

Primorsko - goranska županija

Grad Mali Lošinj

Croatia osiguranje

Jadranka d.d.

"Radnik" Križevci

GP Krk

HRT Zagreb

Erste banka - poslovnica Mali Lošinj

Budinić Ivan

Mikuličić Tanja

dr. Mikuličić Dionizije

Jokić Branko

Nikolić Ljubica

Lječilište Vei Lošinj

Dom za starije i nemoćne osobe Marko A. Stuparić

Starčević Alen

Taxi "Neno"

Lošinjski muzej

Gradska knjižnica Mali Lošinj

Javna vatrogasna postrojba

Poštanski ured u Malom Lošinju

Jure Krstanović

Miomirisni vrt

Plavi svijet

Centar Idem i ja

Andrea Trumanova

Tamara Karleuša

Caritas

Građani Lošinja - Akcija Advent

Udruga Mali Greben

Jurčević Damjan

CMS za škole logo
Osnovna škola Maria Martinolića Mali Lošinj / Omladinska 11, HR-51550 Mali Lošinj / os-mmartinolica.skole.hr / ured@os-mmartinolica.skole.hr
preskoči na navigaciju